FC Tempo Praha

Realizační týmy - sezóna 2022/23


Muži A - Pražský přebor

Petr Vanko - trenér (UEFA A licence)
Filip Šmídek - asistent trenéra (UEFA A licence)
Petr Havlíček - asistent trenéra (UEFA A licence)
Martin Dostál - asistent trenéra (UEFA A licence)
Jan Chytil - vedoucí týmu


Muži B - I.A třída
Petr Dedek - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Jiří Hron - asistent trenéra (UEFA A licence)
Petr Petřek - vedoucí týmu


Starší dorost - U19 (ročníky 2004, 2005) - Česká liga dorostu U19
Filip Šmídek - trenér (UEFA A licence)
Petr Suchan - asistent trenéra (UEFA B licence)
Adam Varkoček - asistent trenéra (UEFA B licence)
Milan Bárta - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)


Mladší dorost - U17 (ročník 2006, 2007) - Česká liga dorostu U17
Petr Mathauser - trenér (UEFA A licence)


Mladší dorost B - U16 (ročník 2006, 2007) - Pražský přebor U19
Jan Šindelář - trenér (UEFA C licence)
Radim Pfeifer - asistent trenéra (UEFA A licence)
Matěj Procházka - asistent trenéra


Starší žáci A - U15 (ročník 2008) - Česká divize starších žáků U15
Petr Havlíček - trenér (UEFA A licence)
Antonín Plachý - asistent trenéra (UEFA Profi licence)
Jáchym Trajhan - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)
Eduard Binko - asistent trenéra (FAČR C licence)
Pavel Valenta - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Štěpán Bárta - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Vasyl Tkač - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Hana Šanderová - vedoucí týmu


Starší žáci B - U14 (ročník 2009) - Česká divize starších žáků U14
Petr Suchan - trenér (UEFA B licence)
Václav Nechvíla - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)
Michal Matějka - asistent trenéra (FAČR C licence)
Jiří Hofman - vedoucí týmu (FAČR Grassroots leader)


Mladší žáci A - U13 (ročník 2010) - Česká liga mladších žáků U13
David Perl - trenér (UEFA A licence)
Jaroslav Hodánek - asistent trenéra (UEFA C licence)
Radek Kroužek - asistent trenéra (FAČR C licence)
Štěpán Sedlář - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)
Lucie Levá - vedoucí týmu


Mladší žáci B - U12 (ročník 2011) - Česká liga mladších žáků U12
Jaroslav Teplan - trenér (TM UEFA A licence)
Marek Novotný - asistent trenéra (FAČR C licence)
Richard Hlavnička - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Štěpán Rakušan - asistent trenéra
Alice Ryparová - vedoucí týmu


Starší přípravka A - U11 (ročník 2012) - Pražský přebor
Petr Ježek - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Theodoros Draksl - asistent trenéra (UEFA C licence)
Filip Kučera - asistent trenéra (UEFA C licence)
Tomáš Veselý - asistent trenéra (FAČR C licence)
Ondřej Filip - asistent trenéra
Romana Vaňková - vedoucí týmu


Starší přípravka B - U10 (ročník 2013) - Pražský přebor 
Dominik Kadlec - trenér (UEFA A licence)
Milan Beneš - asistent trenéra (UEFA C licence)
Petr Zeman - asistent trenéra (UEFA C licence)
Jan Červenka - asistent trenéra
Adam Cízner - asistent trenéra (UEFA B licence)
Klára Panenková - vedoucí týmu


Mladší přípravka A (ročník 2014) - Pražský přebor 
Patrik Jaroš - trenér (UEFA B licence)
Theodoros Draksl - asistent trenéra (UEFA C licence)
Jan Žežulka - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Jakub Havlíček - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Petr Kučera - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Roman Dočekal - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Miroslav Šutera - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Veronika Hornychová - vedoucí týmu


Mladší přípravka B (ročník 2015) - Pražský přebor
Jiří Doležal - trenér (UEFA C licence)
Theodor Anfilov - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Petr Viktorin - asistent trenéra
Daniil Borka - asistent trenéra
Jakub Čermák - asistent trenéra
Matěj Procházka - asistent trenéra
Maxim Mažerik - asistent trenéra
Tomáš Slany - asistent trenéra
Jana Simon - vedoucí týmu


Mladší přípravka C (ročník 2016)
Adam Cízner - trenér (UEFA B licence)
Radek Fedič - asistent trenéra
Jakub Kořenek - asistent trenéra
Filip Kučera - asistent trenéra (UEFA C licence)
Petr Slavíček - asistent trenéra
Milan Svoboda - asistent trenéra (UEFA B licence)
Pavla Mühlbachová - vedoucí týmu


Předpřípravka A (ročník 2017)
Václav Nechvíla - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Daniel Bašta - asistent trenéra
Václav Nechvíla - asistent trenéra
Jakub Novotný - asistent trenéra
Vojtěch Pančev - asistent trenéra


Předpřípravka B (ročník 2018)
Václav Nechvíla - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Daniel Bašta - asistent trenéra
Václav Nechvíla - asistent trenéra
Jakub Novotný - asistent trenéra
Vojtěch Pančev - asistent trenéra


Brankaři
Tomáš Foferka - trenér (FAČR C licence)
Martin Bašta - trenér (FAČR Grassroots leader)
Zdeněk Hruška - trenér (UEFA Profi licence)
Jan Žežulka - trenér (FAČR Grassroots leader)


Kondiční trenéři
Pavel Nápravník - kondiční trenér (UEFA A licence)
Ladislav Funk - kondiční trenér (UEFA B licence)
Radim Pfeifer - kondiční trenér (UEFA A licence)


Fyzioterapeut
Barbora Müllerová -


Kroužek v Tempu
Martin Mužák - trenér