FC Tempo Praha

Realizační týmy - sezóna 2019/20


Muži A - I.A třída

Dominik Rodinger - trenér (UEFA B licence)
Daniel Krch - asistent trenéra (UEFA B licence)
Martin Dostál - asistent trenéra (UEFA B licence)


Muži B - I.B třída
Petr Dedek - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Jiří Hron - asistent trenéra (UEFA A licence)
Petr Petřek - vedoucí týmu


Starší dorost - U19 (ročníky 2001, 2002) - Česká liga dorostu U19
Filip Šmídek - trenér (UEFA B licence)
Pavel Pacovský - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Dominik Rodinger - asistent trenéra (UEFA B licence)


Mladší dorost - U17 (ročníky 2003, 2004) - Česká liga dorostu U17
Richard Valoušek - trenér (UEFA B licence)
Ivan Derda - asistent trenéra (FAČR C licence)
Prokop Czernin - asistent trenéra (UEFA B licence)


Starší žáci A - U15 (ročník 2005) - Česká divize starších žáků U15
Libor Koller - trenér (UEFA A licence)
Antonín Plachý - trenér (UEFA Profi licence)
Milan Bárta - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)
Alena Váňová - vedoucí týmu


Starší žáci B - U14 (ročník 2006) - Česká divize starších žáků U14
Jaroslav Teplan - trenér (TM UEFA A licence)
Michal Preisler - asistent trenéra
Michal Špaček - asistent trenéra (UEFA B licence)
Jakub Fajfr - asistent trenéra (UEFA A licence)
Tomáš Slany - vedoucí týmu (UEFA Grassroots C licence)


Mladší žáci A - U13 (ročník 2007) - Česká liga mladších žáků U13
Petr Havlíček - trenér (UEFA A licence)
Ladislav Funk - asistent trenéra (UEFA B licence)
Jáchym Trajhan - asistent trenéra (FAČR C licence)
Martin Mezera - asistent trenéra (FAČR C licence)
Radek Váňa - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Alena Váňová - vedoucí týmu


Mladší žáci B - U12 (ročník 2008) - Česká liga mladších žáků U12
Antonín Plachý - trenér (UEFA Profi licence)
Jan Rotta - trenér (UEFA B licence)
Vasyl Tkač - trenér (FAČR Grassroots leader)
Eduard Binko - trenér (FAČR C licence)
Jan Spěvák - trenér (FAČR Grassroots leader)
Denisa Rottová - vedoucí týmu


Starší přípravka A - U11 (ročník 2009) - Pražský přebor
Jindřich Vampola - trenér (UEFA B licence)
Václav Nechvíla - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)
Jan Laciný - asistent trenéra (FAČR C licence)
Michal Matějka - asistent trenéra (FAČR C licence)
Lukáš Zeman - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Karel Mach - vedoucí týmu (FAČR Grassroots leader)


Starší přípravka B - U10 (ročník 2010) - Pražský přebor 
David Perl - trenér (UEFA A licence)
Michael Arntz - asistent trenéra (FAČR C licence)
Václav Šefl - asistent trenéra (UEFA Grassroots C licence)
Radek Kroužek - asistent trenéra (FAČR C licence)
Štěpán Sedlář - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Lucie Levá - vedoucí týmu


Mladší přípravka A (ročník 2011) - Pražský přebor 
Martin Jelínek - trenér (UEFA B licence)
Jiří Doležal - asistent trenéra (FAČR C licence)
Vojtěch Mastný - asistent trenéra (UEFA B licence)
Richard Hlavnička - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Alice Ryparová - vedoucí týmu


Mladší přípravka B (ročník 2012) - Pražský přebor
Radim Pfeifer - trenér (UEFA B licence)
Tomáš Bareš - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Jakub Martinek - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Petr Janiuk - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Vítězslav Holub - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Simona Kumberová - vedoucí týmu (FAČR Grassroots leader)


Mladší přípravka C (ročník 2013)
Dominik Kadlec - trenér (UEFA A licence)
Tomáš Komoň - asistent trenéra (UEFA A licence)
Michal Vrňák - asistent trenéra
Petr Verner - asistent trenéra
Petr Zeman - asistent trenéra
Klára Panenková - vedoucí týmu


Předpřípravka A (ročník 2014)
Václav Nechvíla - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Štěpán Sedlář - asistent trenéra (FAČR Grassroots leader)
Jan Žežulka - asistent trenéra
Jakub Havlíček - asistent trenéra
Václav Nechvíla - asistent trenéra


Předpřípravka B (ročník 2015)
Václav Nechvíla - trenér (UEFA Grassroots C licence)
Václav Nechvíla - asistent trenéra


Brankaři
Dominik Rodinger - trenér (UEFA B licence)
Zdeněk Hruška - trenér (UEFA Profi licence)


Kondiční trenér
Pavel Nápravník - kondiční trenér (UEFA B licence)


Fyzioterapeut
Barbora Pyšková - fyzioterapeut


Kroužek v Tempu
Tomáš Klíma - trenér (UEFA Grassroots C licence)