FC Tempo Praha

U10: Turnaj s Bohemkou a Žižkovem

U10: Turnaj s Bohemkou a Žižkovem

Klokany dokázali Tempáci celkově porazit o devět branek.

Číst dál

Kalendář - září 2020

Starší přípravka B (U10)
Starší přípravka B (U10)

Články

U10: Hodnocení sezony 30.6.2020

U10: Hodnocení sezony

Nejlepším momentem ročníku 2010 trenéra Davida Perla bylo druhé místo na domácím Tempo Cupu.

U10: Zlepšení po první čtvrtině 11.6.2020

U10: Zlepšení po první čtvrtině

Tempáci si zahráli přátelský zápas na Hájích.

Tempo Cup 2020 (10): Obhajoba FTA 22.6.2020

Tempo Cup 2020 (10): Obhajoba FTA

Tým Football Talent Academy obhájil prvenství z loňského ročníku, domácí Tempáci skončili na druhém místě.

Fanshop FC Tempo Praha
U10: Na Hájích a v Roudnici 4.3.2020

U10: Na Hájích a v Roudnici

Do mistráků je prý nutno vymyslet vítězný pokřik.

U10: Triangl na Motorletu 18.2.2020

U10: Triangl na Motorletu

Tempo sehrálo zápasy s Bohemkou a Motorletem s bilancí dvou výher a dvou proher.

U10: S Podolím a Kolovraty 23.1.2020

U10: S Podolím a Kolovraty

Tempáci se starších soupeřů nezalekli.

U10: Triangly na Spartě a Xaverově 19.1.2020

U10: Triangly na Spartě a Xaverově

Ročník 2010 zahájil zimní přípravu dvěma turnaji.

U10: Hodnocení sezóny 1.7.2019

U10: Hodnocení sezóny

Za uplynulou sezónou u hráčů narozených v roce 2009 se ohlédl trenér Jindřich Vampola.

Tempo Cup 2019 (09): Pohár míří na Slovensko 23.6.2019

Tempo Cup 2019 (09): Pohár míří na Slovensko

Tempo Cup pro ročník 2009 vyhrál slovenský Baník Prievidza, domácí tým skončil pátý.

archiv starších článků

Týmy FC Tempo Praha

Muži A soupiska zápasy tabulka
Muži B soupiska zápasy tabulka
Starší dorost (U19... soupiska zápasy tabulka
Mladší dorost (U17... soupiska zápasy tabulka
Starší žáci A (U15... soupiska zápasy tabulka
Starší žáci B (U14... soupiska zápasy tabulka web
Mladší žáci A (U13... soupiska zápasy tabulka
Mladší žáci B (U12... soupiska zápasy tabulka web
Starší přípravka A... soupiska zápasy web
Starší přípravka B... soupiska zápasy web
Mladší přípravka A... soupiska zápasy web
Mladší přípravka B... soupiska zápasy web
Mladší přípravka C... soupiska zápasy
Předpřípravka A (U... soupiska zápasy
Předpřípravka B (U... soupiska zápasy
Stará garda zápasy
Kroužek v Tempu soupiska zápasy
Soutěže spojené s náborem hráčů
Jméno hráče Góly
David Tkač 10
František Armin Chadima 10
Michal Schnappel 8
Matyáš Chládek 8
Heřman Tajovský 6
Václav Nechvíla 6
Matěj Stojanovský 5
Josef Hurka 5
Jméno hráče Asistence
Matěj Voříšek 8
Sebastian Böhm 7
Václav Nechvíla 7
Maxim Mažerik 6
Jan Míka 5
Matěj Čech 4
Jáchym Trajhan 4
Jan Žibrita 4
Jméno hráče Body G + A
František Armin Chadima 13 10 + 3
Václav Nechvíla 13 6 + 7
David Tkač 11 10 + 1
Matyáš Chládek 11 8 + 3
Michal Schnappel 10 8 + 2
Sebastian Böhm 9 2 + 7
Matěj Voříšek 9 1 + 8
Matěj Stojanovský 8 5 + 3
více...